Charytatywne Andrzejki w klimacie PRL-u

Celem działania Fundacji Ad Rem już od sześciu lat jest niesienie pomocy wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują. Fundacja ma trzy główne kierunki działania:

  1. POMOC SPOŁECZNA - poprzez: przekazywanie żywności, wsparcie dla osób bezdomnych (m.in. mieszkanie chronione), wsparcie finansowe osób chorych i niepełnosprawnych np. zakup sprzętu do rehabilitacji, zakup usług rehabilitacyjnych dla osób potrzebujących;
  2. ROZWÓJ SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO - wsparcie dla organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i różnych form działań prospołecznych;
  3. WSPARCIE DZIECI I MŁODZIEŻY - animacje dla dzieci i młodzieży, organizacja stref zabaw dla najmłodszych, organizacja wolontariatu;

Działania Fundacji Ad Rem wpływają znacząco na zaspokojenie potrzeb mieszkańców województwa lubuskiego. Już po raz czwarty nasz zespół jest organizatorem charytatywnej imprezy andrzejkowej, która odbędzie się 18 listopada br. o godz. 20.00 w „Ranczo pod Lasem” w Prądocinie. Podczas imprezy odbędzie się loteria fantowa (każdy los wygrywa; do wygrania m.in. weekendowy pobyt w Apartamencie „Slavia” w Międzyzdrojach, profesjonalna sesja fotograficzna, rower miejsko – górski). Środki z loterii zostaną przekazane na cele statutowe Fundacji Ad Rem.

Krzysztof Kozinoga koordynator do spraw imprez w Fundacji „Ad Rem”podkreśla:„Tegoroczna charytatywna impreza andrzejkowa będzie jedną z niezapomnianych dla naszych gości, gdyż uświetni ją Gwiazda Wieczoru która o godz 21.30 zagra specjalny i jedyny w swoim rodzaju koncert Disco. Będzie to Magda Niewińska.”

Charytatywna impreza to także możliwość zakosztowania dań pysznej kuchni, która w tym roku będzie nawiązywała do klimatu PRL-u oraz dobrej zabawy prowadzonej przez DJ Patryka.

Środki finansowe w postaci 150 zł od osoby zostaną przekazane na wsparcie działań statutowych Fundacji.

Dorota Choroszyńska, Wiceprezes Fundacji „Ad Rem” dodaje „Tegoroczne Andrzejki będą również opóźnionym uhonorowaniem szóstej rocznicy powstania naszej organizacji która cały czas prężnie się rozwija i działa w różnych obszarach społecznych”

Rezerwacja miejsc i wpłat w infoKIOSK- u w Galerii Askana lub pod nr tel. 796 862 135 Bądź z nami i baw się do białego rana. Ilość miejsc ograniczona.