Usługi Pomocowe w Gorzowie - wystartowały

Przypominamy, iż już 1 kwietnia 2016r ruszył Program usług pomocowych. To wspólna inicjatywa Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie, Fundacji „Ad Rem”, Stowarzyszenia Człowiek w Potrzebie – Wolontariat Gorzowski oraz Medycznego Studium Zawodowego. Wolontariusze pomagają osobom starszym – szczególnie tym samotnym – m.in. utrzymać czystość w domu czy przygotować posiłki. Seniorzy mogą też liczyć na wykonanie niezbędnych zakupów czy załatwienie pilnych spraw bieżących.
Zachęcamy chętne osoby do wolontariatu, aby zgłaszały się do:
- Fundacji Ad Rem, ul. Łokietka 28 Gorzów Wlkp. tel.792073123
- Stowarzyszenia Człowiek w Potrzebie – Wolontariat Gorzowski, ul. Walczaka 42 Gorzów Wlkp. tel.957258776

Osoby potrzebujące wsparcia wciąż mogą zgłaszać się do Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 519 319 501, można też przyjść do siedziby GCPR przy ulicy Jagiełły 7 i ul. Drzymały 10.